Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egy ilyen "étrenddel" fogyok...

Egy ilyen "étrenddel" fogyok vagy hízok-e rövid időn belül?

Figyelt kérdés

SZERDA. reggeli: 1-2 szelet teljeskiörlásű rozskenyér(volkorn).

ebéd: max 3 szelet ugyanilyen te.ki. kenyér

Ezután csak teát iszom, amibe tehetek egy kis mézet vagy kristálycukrot.

CSÜTÖRTÖK. A) reggeli: 1 alma, ebéd ugyanez, ebéd után csak a tea ugyanúgy ahogy szerdán. B) egész nap bármennyi tea, akár édesítve, akár anélkül.

PÉNTEK. Egész nap teaivás, akár édesítva, akár anélkül.

SZOMBAT. reggeli: 1 pohár tej.

Ezt követően egész nap összesen 4 bögre hetven-százalékos kakaót ihatok meg(lehet kevesebbet is!), és ha akarom megihatok még egy pohár tejet.


2010. jún. 1. 17:30
 1/6 A kérdező kommentje:

Természetesen nem biztos hogy megcsinálom, de kiváncsi vagyok mi "fejlődne" ki a dologból. :)

160 cm, és 46 kg vagyok.

Eddig rendszertelenül, általában szénhidrát-gazdagon táplálkozom(sajnos).

Átlag 1500 kalóriát eszek naponta. Viszonylag aktív életet fojtatok(suli), de ha jó idő van többet mozgom egész nap, hosszú sétákra járok, elmegyek vásárolni, és ide-oda. Itthon erősítő gyakorlatokat végzek esténként, de nem minden nap.

2010. jún. 1. 17:35
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez így egészségtelen, hiába ateljes kiőrlésű kenyér. Komplexen kell étkezni: szénhidrát, állati és növényi eredetű fehérje, és telítetlen zsírok. Reggelire jó a teljes kiőrlésű kenyér egy sovány túróval, tízóraira saláta, ebédre sovány husi párolva barnarizzsel gőzölt zöldségekkel, uzsonnára teljes kiőrlésű kenyér humusz, vacsira saláta. Fontos, hoy kis adagokat egyél (kb. mint az oviban), de kb 3 óránkénti gyakorisággal, és az utolsó étkezés lefekvés előtt legalább 2-3 órával legyen. Ezek mellett sportolj.
2010. jún. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, és tudom hogy egészségtelen, de ez most ne számítson!
2010. jún. 1. 17:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ezzel az étrenddel gyorsan lefogysz, de mivel ezt szinte teljes egészében vízből és izomból fogod majd leadni ezért amikor abbahagyod szinte rögtön a duplája fog majd visszajönni.
2010. jún. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát ettől elvileg fogynál, de nem tudom van e még miből. Én 157 cm vagyok és 62 kilo. Van rajtam felesleg, de 3 éve, mikor lefogytam, (csak nem tudtam megtartani) akkor én 51 voltam és nagyon vékony! Szóval ezt a kaját sztem felejtsd el, mert elfogysz és ha már az egészségesség ugysem érdekel, csak a hatás, akkor nyomás és egyél egy BigMacet ;)
2010. jún. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
160 cm és 46 kiló? Hülye van a cipődben,hogy te még fogyni akarsz? És a többi napon semmit nem eszel? Hát szerintem ezt felejtsd el,mert baromság! Inkább sportolj valamit,hogy formásodj! És ha suliba jársz figyelj is oda,főleg nyelvtan órán! :D
2010. aug. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!