Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízókúra. Étrend? ( tul rövid. )

Hízókúra. Étrend? ( tul rövid. )

Figyelt kérdés
Nem tudom miket egyek reggelire ebédre és vacsorára hogy jobban hízzak.Ötletek?
2011. szept. 23. 19:22
 1/2 anonim válasza:

csoki, sok edesseg azon kivul.

FastFood kajak.

Nekem osszejott 60rol 80-ra akaratom ellenere.

S nem voltam hajlamos a hizasra. de most a fogyasra se.

17f

2011. szept. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

inkább egészséges hízást javasolnék nekem is összejött a hízás ilyen étrend mellett, párat leírok:


reggeli:

teljes kiőrlésű kenyér3sonka+sajt/főtt tojás+zöldség

rántotta zöldségekkel+tk kenyér

tk kenyér pirítva+méz/lekvár+ light margarin+tejeskávé/tej/kakaó/karamell

házi készítésú péksütik+tej

bundáskenyér sajttal+gyümölcstea

tükörtojás+tk kenyér+paradicsom

pulykavirsli+mustár+szezámmagos zsömle

zabpehely+olajos mag+tej/joghurt

gyümölcsturmix

joghurt+gyümölcs+zabpelyhes/korpás pászka/keksz

tk kenyér+fűszer/hal/tojás/hús/vaj/sajtkrémek+zöldség

körzött+tk eknyér+paradicsom

magos kifli+joghurt/kefír+paradicsom

gyümölcstea+pizzástáka, pogácsák, perecek stb...


ebéd:

1 fogás: leves(zöldség/krém, tojás, paradicsom, gyümölcs, babgulyás, lencsegulyás, sárgaborsó, zöldborsó, zöldbab, fraknfurti, ragu, gomba, hús, stb)

2:fogás tartalmasabb leves mögé: (pl lencseguylás, bab)

sajtos-tejfölös lángos, zöldséges, husos, mákos/diós/lekváros/túrós/káposztás/krumplis/sajtos/gombás stb tészta, lasagne, házi pizza sok hússal, zöldségekkel, házi készítésű péksüti(kakaós/túrós/lekváros táska/csiga stb) pizzáscsiga/husos haséstb, palacsinta, gofri, nudli, mákosguba, darázsmetélt, rizskoch/tejberizs, fánkok, piskóta csokipudinngal, gyümölcs, túrós pték, felfújtak, rétes


ha könnyebb a leves(pl tojás, zöldséges stb)

főzelékek(bab/borsó/sárgaborsó/lencse/paradicsomos káposzta/kelkáposzta/tök/spenót/sóska)+hozzá feltétnek, sült husok/fasírt/párolt csirke/pörkölt/halka/főtt hús/tojás, raguk/tokányok/gomba/tojáspörkölt6sült virsli/tarja,

paradicsomos húsgombóc főtt krumplival, lecsó tarhonyával, rizseshús/tarhonyáshús, rakott kel/káposzta/karfiol/brokkoli/krumpli, székelykáposzta, paprikáskrumpli, tojásos nokedli, hozzájuk mehet párolt/nyers öldség, csalamádé/savanyúság


tízóraira mehet szendvics, olajos magvak, joghurt, gyümölcs


vacsora reggeliből, ebédből válasz


lefekvés elött egy mézs tej, vagy mézes dió joghurttal

2011. szept. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!