Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem tudok enni?

Miért nem tudok enni?

Figyelt kérdés
Régen voltak gondjaim a táplálkozással de nem gondoltam volna hogy újra kezdődik,annyira nincs étvágyam és nem tudok enni hiába érzem hogy éhes vagyok, napközben egyszer eszem pár falatott és egész nap el vagyok vele, már 4 kilót fogytam kevesebb mint egy hét alatt, ha meg próbálok enni, hányingerem van és rosszul vagyok az ételtől
2017. nov. 30. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez velem is sokszor előfordul, lehet depresszió vagy szorongás, stresszes élet. Próbáld meg megszüntetni a problémáidat. Nekem sajnos nem sikerült még, de remélem Te szerencsésebb leszel. :)
2017. dec. 1. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehetnek lelki okai is, ebben az esetben segíthet a relaxáció, jóga, kikapcsolódás, sport.

De lehet valamilyen vírus, baktérium is a háttérben, vagy vitaminhiány. Igyál emésztést segítő gyógyteákat, minden reggel és este 1 bögrével. Szedj valamilyen probiotikumot, mellé ehetsz pár kanál élőflórás kefírt, joghurtot is. Kóstolgass többféle ételt (pl. gyümölcsök, főtt zöldség, főtt tojás, levesek, párolt hús), hátha van olyan, amiből tudsz kicsit többet enni. Egyél sokszor keveset, ne terheld a gyomrod sok vagy nehéz étellel, és főleg ne édességekkel, műkajákkal.

2017. dec. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. dec. 28. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!