Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől vagyok állandóan éhes,...

Mitől vagyok állandóan éhes, hogy még éjszaka is fel kell kelnem enni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 19 éves lány vagyok, jelenleg 60-61 kiló, 171 cm. Régen táplálkozási zavarral küzködtem, mindig vékony voltam , majd 73 kiló lettem, aztán anorexiás,bulimiás 52 kilóval. Ebből szerencsére sikerült kigyógyulnom, eljártam edzeni és most tartok ott, hogy a nap minden órájában eszek. Nem is keveset, csak az édességekért nem vagyok oda. Ha elmegyek bulizni, akkor is 3-4 szendvicset el kell raknom magamnak, mert folyton éhes vagyok. Éjjel 3-4 óra felé mindig felkelek, mert annyira korog a hasam, hogy nem tudok aludni, pedig háromszor vacsorázom. Persze délelőtt nem kivánok semmit, inkább este eszek sokat.

Egy héten a suliban kb. 80 szendvics és mellé főtt kaja. lehet ez valami betegség? Esetleg pajzsmirigy? Már elegem van hogy nem tudok aludni sem rendesen.


2017. nov. 1. 11:43
 1/1 anonim ***** válasza:

más a bioritmusod..

én is felkelek éjjel, mert korog a gyomrom, és nem tudok elaludni. ilyenkor felbontok egy 65 grammos sertésmájkrémet(leánykori nevén páncélos) és úgy magában megeszem. fogmosás, és azonnal visszaalszom.


Hogy az éhség mitől van, azt csak az evolúció tudja..


Vásárláskor betárazok néhány tucat páncélost, ez megold mindent.


amúgy nem vagyunk betegek, mi ilyenek vagyunk, oszt jónapot.

2017. nov. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!