Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miket ehetnék? (reflux, vagy...

Miket ehetnék? (reflux, vagy akármi)

Figyelt kérdés
Valami nagy gáz van a gyomrommal, vagy talán mással. Talán refluxom van, mert gyakran nagyon ég a gyomrom, este jobban, vagy éjjel/reggel arra kelek, hogy majd' meghalok. Emellett rengeteget iszom, és mindig ki van száradva a szám és a bőröm, mentális betegség is lehet, nem tudom. Már voltam orvosnál, a vérvétel eredménye még nem jött meg, ultrahangra meg csak januárra kaptam időpontot. Keresgéltem már a témában, ott ajánlották pl a zabpelyhet meg az olajos magvakat, próbáltam is, de a zabkásától nagyon rossz, pedig növényi tejjel vagy vízzel szoktam készíteni és mézzel édesítem, vagy magában eszem. Kávét és teát már teljesen elhagytam, mert ezektől aztán végleg kiütöm magam... :D
2017. dec. 1. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Édesség és a méz sem jó ha refluxos vagy, sótlan mogyi nekem bevált és egyél leveseket, főzelékeket, kekszet, ropit.
2017. dec. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Folyamatos szomjúság cukorbetegséget is jelezhet, érdemes erre vonatkozóan is kérni vizsgálatot.


Esetleg valamilyen ételt nem figyeltél meg, amitől javul/rosszabbodik? A gyomor problémákat okozhatja epe gond is.

2017. dec. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Néztek cukrot, 4,6 volt csak

Hát, amit eddig figyeltem, az a tea, kávé, zabkása, kukoricapehely, savas gyümölcsök, krumpli és tojás néha, de pl a hagymától semmi bajom

2017. dec. 1. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!