Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért vagyok felpuffadva?

Miért vagyok felpuffadva?

Figyelt kérdés

18 éves, sportos, jó kondiban lévő fiatal vagyok. Szombaton kimentünk egy kicsit szórakozni, persze lement pár feles meg sör.

Másnap reggel arra ébredek, hogy tiszta kemény a hasam. Gondoltam majd elmúlik, talán régen is volt hasonló. (ebben nem vagyok biztos)

Mára (4 nap után) a keménység megszűnt, viszont még mindig hatalmas a hasam, ha elernyesztem. (fontos tudni, hogy alapvetően izmos, edzett hasam van ezért nagyon furcsa) Napközben végig arra kell figyelnem, hogy behúzva tartsam különben hatalmas, ennek következtében pedig elég kényelmetlenül érzem magam. Annyi, hogy WC-n ma voltam "úgy" először, de nem sokkal jobb utána sem.

Nagyon hálás lennék, ha segítenétek!



2017. dec. 13. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
valószínűleg önimádó kis b*zi vagy, aki felszedett pár grammot és most itt a GYK-n vekengsz.
2017. dec. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az 1-es válaszolónál a pont!! :D

Te tipikusan az a cicafiú vagy, aki bármilyen tükröződő felületen percekig képes nézegetni magát, igazgatni a cukcsi hajtincseit.. Nagggggyon férfias.

Vigyázz nehogy levegőt vegyél, úgy nem lesz tökéletes a kis alakod.

2017. dec. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Haha😂😂😂 ez tetszett :D

bár csak az lenne, akkor tudnám, hogy én vagyok a hülye... Egyébként valósnak érzem a dolgot, hiszen belülről érzem a feszülést, de akkor azt is számításba veszem, hogy beképzelem (tényleg örülnék, ha csal ez lenne).

2017. dec. 13. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!