Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől lehetek állandóan...

Mitől lehetek állandóan felpuffadva?

Figyelt kérdés
Mostanában fogytam pár kilót. nem kell nagy dolgokra gondolni csak kb 2-3 kilóról van szó. De évek óta ugyanannyi volt a súlyom, most meg, szerintem a sok idegeskedés, meg állandó stressz miatt lement ez a 3 kiló. Amivel nincs is baj, mert nem vagyok így se anorexiás, bár előtte se voltam kövér. Viszont az utóbbi időben nincs étvágyam, a szokásos adagom felét is alig tudom legyűrni. Igaz régebben jártam futni, most meg már nem, és így nem is kell annyi energia, de akkor is elég keveset tudok enni. Plusz régen rengeteget nasiztam, mostmeg az se kell. Szóval nincs étvágyam. Emellett állandóan fel vagyok puffadva, de nem tudom mitől, amikor alig eszem valamit és semmi újdonság nincs az étrendemben, ugyanazt eszem mint bármikor máskor. Mit kellene megváltoztatnom?
2010. nov. 7. 13:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Pszichológiai oka lehet, amit említettél, a sok stressz valószínű kiváltó ok. A stressz visszafojtott érzelmekkel jár, ez kiütközhet a testen fizikai valójában is, pl hogy a gázok nem tudnak megfelelően távozni. Szüntesd meg a stressz okát, és megszűnik a probléma.
2010. nov. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!