Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi az a kaja mennyiség amitől...

Mi az a kaja mennyiség amitől az ember hányik?

Figyelt kérdés
2017. dec. 24. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen kaja? Mekkora ember? Egy 50 kilós 2 hot-dogtól hány, egy 120 kilós jól se lakik. Van aki meg tud enni 2 tányér pacal pörköltet, én már a szagától is hányok.
2017. dec. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 deka kocsonya.
2017. dec. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik. Vannak vékony emberek, akik benyomják más normális emberek egy heti adagját félóra vagy akár rövidebb idő alatt és megvannak. Bár ezt gyakorolni "kell".


Én még sosem hánytam sok ételtől, igaz, egyszerre sokkal 2000 kcal fölé nem megyek, normál ember egy ponton nagyon jóllakik és abbahagyja az evést. Evőversenyeken túlerőltetve már más a helyzet, de akkor is egyedi, ki mennyit bír.

Tartok tőle, hogy az sem mindegy, milyen étel... Töményebből több befér a gyomorba, persze van, aki a sok zsírt nem bírja...

2017. dec. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0.0000000000000000000001g sárgaborsó főzelék.
2017. dec. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!