Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek reggel, ha nem...

Mit egyek reggel, ha nem tudok reggelizni, de valamit muszáj ennem?

Figyelt kérdés

Kikészítette a gyomrom az idegeskedés az utóbbi pár hétben, mindig is tudtam reggelizni ébredés után, de néhány hete nincs étvágyam reggel, még öklendezem is, ha arra gondolok, hogy ennem kell. Viszont nagyon rosszul tudok lenni, ha nem eszem semmit.

Milyen könnyű ételeket fogyaszthatnék mégis?



2017. dec. 30. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Esetleg valami turmixot meg tudnál inni?
2017. dec. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Soha nem kóstoltam még semmilyen turmixot, de gondolkoztam a banán turmixon.

Mondjuk gyógyszert szedek, és az után csak bizonyos idő elteltével ihatok vagy ehetek olyat, amiben tej van.

2017. dec. 30. 21:57
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Turmixot tej nélkül is lehet inni, én pl. sosem tettem tejet a gyümölcsturmixaimba...


Nehéz a kérdésed, hiszen neked kell érezned vagy kitapasztalnod, mi neked a könnyű és jó. Milyen hamar leszel rosszul, nem lehet úgy, hogy kicsit később eszel valami keveset?


A banán egyébként nekem is hamar eszembe jutna, amikor még reggeliztem (11-kor), gyümölcsöt ettem, mert másról szó sem lehetett. A banán már-már rendes étel és sokunknak roppant könnyen lecsúszik. De elég egyéni, hogy ha nem tudunk enni, akkor mi megy be mégis egészen minimális erőszakkal. Ami nekem jó, az neked lehet, hogy nem az és fordítva.

2017. dec. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tea pár szem háztartási keksz, Vízbe, vagy rizstejbe tegyél 2 evőkanál finom szemcséjű zabpelyhet. Tehetsz bele pár karika banánt, vagy almát is. Egy kefírbe is tehetsz a zabpehelyből 1-2 evőkanállal. Turmixot készíthetsz kókusz, vagy rizstejből, ha a rendes tej tiltva van. Gyümölcs kell bele, és egy púpos evőkanál zabpehely. Én gyerekkorom óta nem kívánok reggelizni. Ezeket amiket leírtam még étvágy nélkül is el lehet fogyasztani. Probiotikumot is szedjél, és B vitamint!
2017. dec. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jó ötlet!
2017. dec. 30. 23:58
 6/11 anonim ***** válasza:

évek óta nem reggelizek, vagy ha igen akkor ébredés után 2-3 órával


ki mondja, hogy muszáj valamit enned?

2017. dec. 31. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6-os: nem muszáj ennie, hanem rosszul lesz, ha nem eszik sokáig a nap elején. Nem csak ő van ezzel így, rengetegen mások is.
2017. dec. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én örülnék legjobban, ha nem lenne szüksége a szervezetemnek reggelire, de sajnos anélkül nem vagyok jól.
2017. dec. 31. 09:26
 9/11 anonim ***** válasza:
banán, kakaó
2017. dec. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyél ebédet reggel,és akkor az olyan, mintha ebédelnél,és nem reggeliznél.
2018. jan. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!