Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normaflore szedésekor tapaszta...

Normaflore szedésekor tapasztalt valaki valamilyen mellékhatást?

Figyelt kérdés
2018. jan. 5. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem mindig helyretesz ha megy a hasam, vagy ha antibiotikumos kúrán vagyok. Fontos, hogy az antibiotikum és normaflore szedése között 4 óra teljen el.


Nem tapasztaltam még mellékhatást.

2018. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen mellékhatása nincs a normaflore-nak. Probiotikum.
2018. jan. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert 5 napos antibiotikum kúrát kellett csinálnom....csak hányingerem volt tőle hasmenésem nem. Pár napra rá keutem el szedni a normaflort és azóta 0 étvágyam van. Teába szoktam tenni és fél órára rá megfájdul a hasam. Kiváncsi voltam más is járt e így? Másfajta probiotikumnál is megfigyeltem az étvágytalanságot de más negatív tünetet nem tapasztaltam.
2018. jan. 5. 22:29
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Már felesleges szedned. Antibiotikummal együtt kell.
2018. jan. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez nem így van. Az antibiotikum kiírtja a bélflórádat ezt pótlod a probiotikummal. Szedheted az antibiotikum mellé is és akkor kisebb az esélye a mellékhatásoknak amit a bélflóra pusztulása okoz. Mivel pótlod azonnal. Viszont egy résuebezeknek sem hasznosul mert az antibiotikum azonnal kinyírja őket. Amit utána szedsz az marad benned így az antibiotikum utáni probiotikum szedésnek több értelme van mint a közben való szedésnek.
2018. jan. 6. 15:49
 6/7 anonim válasza:
Nem vagy véletlenül laktóz érzékeny? Mert lactobacilus van benne. Nekem tej intoleranciám van és minden probiotikum tiltólistás. Ilyen esetben indokolt a tüneted
2018. jan. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok
2018. jan. 8. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!