Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az ördögnyelv kapszula javítja...

Az ördögnyelv kapszula javítja az anyagcserét?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Néhány hete szenvedek az anyagcserém miatt, antibiotikumot kellett szednem és azóta teljesen tönkre ment az emésztésem

Naponta többször görcsöl a gyomrom, tele van a hasam gázokkal amik órákon át nyomnak belülről

Egyre többet szenvedek miatta, egyik nap székrekedés, másnap hasmenés, van hogy napokig nem tudok wc-re menni és ilyenkor alig tudok megállni a két lábamon a görcsök miatt.

Azt hallottam az ördögnyelv kapszulát azért tartják diétát kiegészítőnek, mert segíti az anyagcserét.

Táplálkozás terén is próbálkoztam javítani, de már akkor is tele vagyok gázokkal ha nem eszem semmit


2018. jan. 10. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyél natur joghurtot vagy kefírt, az helyre hozza a beleket, ha nem szeretnél gyógyszert venni :) Ezt az ördögnyelvet hanyagolnám
2018. jan. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg valami probiotikum?
2018. jan. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Probiotikumot szedtem antibiotikum után, habár azelőtt sosem szedtem, és soha nem is történt velem ilyen pár nap antibiotikum miatt
2018. jan. 10. 22:24
 4/6 A kérdező kommentje:

Talán a natúr joghurt

Csak félek hogy attól még több gáz lesz a gyomromban és a beleimben

Nem igazán szeretnék gyógyszert szedni de már annyira elegem van ebből az egészből hogy bármit kipróbálnék ha azt mondják jobb lesz

2018. jan. 10. 22:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbálj másfajta probiotikumot, nem mindegyik ugyanolyan hatásos.
2018. jan. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én könnyen felpuffadok sok ételtől, de a natur joghurt nem okozott gondot :) A biztonság kedvéért hétvégén próbáld ki, nehogy gond legyen
2018. jan. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!