Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ennek így kell lennie?

Ennek így kell lennie?

Figyelt kérdés
Hízókúrába kezdtem mert túl sovány vagyok. Azóta sokkal energikusabb vagyok és kevésbé fáradok el. Viszont 1 hónapja csinálom napi 2500-3000 kcal és nem híztam semmit.

#hízás #energia #hízókúra.energikus
2018. jan. 18. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy te is szélsőségesen ektomorf alkat vagy, mint én. Napi 23 ezer kalória simán lemegy, és egy deka nem jön föl. Se zsír, se izom, se semmi.
2018. jan. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1 hónap nem sok (a testsúly eleve ingadozik, nem feltétlenül látszik a hízás/fogyás ennyi idő alatt) és nem eszel nagyon sokat, simán kellhet neked több, legalábbis a hízáshoz (én nem vagyok vékony, de ha megdobom a kalóriabevitelemet 1000 kcallal, nem hízom semmit egy hónap alatt. régen rengeteget ettem és évi 1 kiló jött fel. OK, hogy nem voltam vékony, de többet is ettem, mint te. Most se vékony, se kövér nem vagyok, de még mindig képtelen lennék észrevehető mértékben hízni, ha akarnék se, márpedig én tudok enni).
2018. jan. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!