Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csinaljak hogy hizzak?

Mit csinaljak hogy hizzak?

Figyelt kérdés
Kiszamoltam, es elvileg 2800 kcalt kellene bevinnem naponta hogy hizzak, amit 6 napja meg is csinalok. De hiaba megyek fel 55.5kgra estere, reggel megint csak olyan 54 leszek es ugyan ott vagyok. Akkor most mit csinaljak? Mindent eszek, az etelek 50%a szenhidrat, 38 kb zsir, 12 meg feherje. 14 eves fiu vagyok.

2018. jan. 22. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
A szénhidrátot és a feherjét növeld. A zsír az nem kell annyi, nem attól fogsz hízni. Egyik napról a másikra nem is fogsz hízni. Hétről hétre fog látszata lenni. Az se mindegy mit eszel. Étrend megvan?
2018. jan. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazabol nincs etrendem, mindent eszek ami van, reggelrol mikor felkelek eszek zabpelyhet, suliba pekarut viszek, ha hazaerek fott kajat meg meg delutan eszegetek ami eppen van a hutoben :D
2018. jan. 23. 05:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Sok szenhidrat cukor es cukros udito szedj pharmaton vitalt es allandoan nassolj

Meg lehet hízni ám ha az ember meg akar.

2018. jan. 26. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!