Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Diéta alatt megeszek pl. napi...

Diéta alatt megeszek pl. napi fél kg csirkecombot főve. Ezzel kb.100g fehérjét viszek be. Plusz egyéb más olyan ételben is van fehérje, amivel a napi fehérje bevitelem a 150g-ot közelíti meg. Ettől is lehet hízni?

Figyelt kérdés

Számolom a kalóriákat, a mai fehérje túllépéses kajával és a többivel 1298kcal-t ettem meg.

Zsír és szénhidrát mennyiségem jó.

0 testmozgással ennyi fehérje bevitel egy 50-es bmi-vel rendelkező túlsúlyos személynek pozitív vagy negatív mérleg a fogyást tekintve?


Kép:

[link]


A kalóriaszámlálást ezen az oldalon vezetem: [link]


2018. febr. 9. 18:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Na meg ez itt nem is 2g... ha 80 kilóról akarna fogyni két akkor is 2.4g lenne ami iszonytatóan sok.
2018. febr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Öö,én összeállított szálkásító étrendet követek. Konkrétan ezt : [link] 58kg vagyok 173cm

magas.

6 napja kezdtem 60kg-al... Emellett heti 5 alkalommal guggolás,kitörés,girja stb...

Kénytelen voltam az étrenden keményíteni,mert az eddigi kalóriadeficit semmit sem ért már,stagnált a súlyom. (Pedig 1200kalóriás volt az is,csak sokkal kevesebb fehérje,makrók nem voltak optimálisak)

A bőröm azóta feszesedik rendesen,kezdenek az izmok itt-ott látszódni.

Szerintem a kérdező étrendje,makrói rendben vannak. Főleg ha semmi lisztes,cukros bizbasz nincs még csak véletlen sem ☺


50-es bmi-vel ,a táblázatod és az elfogyasztott kalóriamennyiséget nézve kizárt dolog,hogy ettől hízz.(viszont elég közeli célt adtál meg,ha ilyen kevés kalória keretet kaptál 😁 ) Arra figyelj,hogy a bőröd rosszul fogja viselni,hacsak nem 18-25év körül vagy. Nekem a 6 hónap -44kg erősen látszódott (szintén akkor még mozgás nélkül)

2019. máj. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!