Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízhatnék?

Hogyan hízhatnék?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok, 180 cm és 60 kg. Bárhogy is próbálok hízni nem sikerül. Próbálkoztam már étrendkiegészítőkke, vitaminokkal de semmi. Lehet, hogy hormonális problémáim vannak? Lehet bajom attól ha tesztoszteront szedek, vagy inkább meg se próbáljam?

Előre is köszönöm!



2018. febr. 20. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztosan eszel eleget? Mondjuk 3000 kcalt? Van, akinek jóval több kell, mint az átlagnak. Az aktivitásodról nem írtál.


Ha nem jön be, akkor izmosodj, lassú, de azt nehezebben kerüli ki a szervezeted, mint a zsírfelszedést, ha megteszed, amit kell.

2018. febr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogom megmondani a frankót, merthogy nekem is megmondhatná valaki. Egy viszont biztos, teljesen normális alkatod van, nincsenek egészségi problémáid, ilyennek kell lenned ebben a korban, így van ez rendjén. Azokhoz meg ne hasonlítsad magad, akikkel egyszerűen nem tartozol egy embertípusba. Igen, vannak itt ilyen másik bolygóról telepített elefántok, akik alapból két méter, százhúsz kilók, aztán semmit nem tettek le érte az asztalra. Ne frusztráld magad, ne foglalkozz velük, levegő... Vedd észre, hogy rengetegen ugyanolyanok, mint te.


Egy valamit tudok mondani, én is pont olyan voltam, mint te, de azért 30 éves koromra sikerült felvergődnöm magam 182 cm / 80 kilóra. Az tény, hogy nekem ötször annyit kellett gyúrni, de azért nem lehetetlen. A lényeg, hogy idősebb korban már egyre jobban fog ez menni, 19 évesen szinte lehetetlen, légy türelemmel. És hamarosan megfordul a helyzet, örülni fogsz, hogy olyan vagy, amilyen. Neked idősebb korodban tökéletes alkatod lesz, míg azok, akik 19 évesen testesebbek voltak, a cipőjüket nem tudják bekötni a hasuktól, vagy felmenni három lépcsőfokot fulladás nélkül egy buszra. Én csak mosolygok egy-egy osztálytalálkozón, szánalom mind, én hülye meg még ezekre irigykedtem valamikor, amikor rohadt sovány voltam...

2018. febr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!