Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan fogyjak 10kg-ot?

Hogyan fogyjak 10kg-ot?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és soha nem voltam vékony.

178cm 86kg


2018. márc. 1. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, én ugyan már nem vagyok kövér, viszont nagyon hízékony vagyok, és sajnos sokszor falási rohamaim is vannak (főleg ciklus kezdete körül).


Ennyi túlsúlyt csak életmódváltással javasolt leadni, tehát nem fogyókúra, hanem egy folyamatos, akár élethosszig is tartható mértékletes evés egészséges tápanyagokkal (teljes kiőrlésű, főleg magas glikémiás indexű szénhidrátok, sok fehérje és egészséges zsírok + az elején sok kardio mozgas).

En lassú tempóval haladok így havonta fogyok kb. 1 kg-t, viszont izmot is kell közben építeni, hiszen annak a fenntartása több energiába kerül a szervezetednek, így egyre jobb eredményt érhetsz el. :)

Tipp: mérleget ne nézz, mert nem lesz minden hónapban pont 1 kiloval kevesebb, hiszen az izmok is épülnek közben, a testsúly pedig nagyon ingadozó. Használj centit!

2018. márc. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is 14 vagyok és 80kg de én viszont koplalok meg mellette tornazok és egy hét alatt így adtam le 4 kilót.. tudom nem egészséges de muszaj
2018. márc. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!