Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak 10kg-ot?

Hogyan fogyjak 10kg-ot?

Figyelt kérdés
170cm 58kg

2015. febr. 1. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
A kérdés inkább az, hogy minek?
2015. febr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább 20kilót,nem?
2015. febr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani,de pszichés problémáid vannak ha 170cm-hez 48kg akarsz lenni ,vagy ez a kandi kamera?!

Mikor értik már meg az emberek, hogy nem egy számhoz kell ragaszkodni nem fognak a pasik/ csajok mérleggel utánad mászkáni, hogy tényleg ennyi kg vagy.Inkább törekedj arra, hogy olyan tested legyen ,amit nyáron nem kell takargatni, mert úgy néznél ki 48kg-an ,mint egy béka ,akit kinn hagytak a napon.

/Elnézést ha túl nyers voltam, de ilyenkor úgy elszomorodom, mikor látom, hogy emberek tönkre akarják tenni magukat./

Ez csak az én szerény véleményem volt, ha 48kg-os akarsz lenni akkor csináld tedd tönkre magad

2015. febr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ne akarj fogyni! Ne tedd tönkre magadat! Nézz meg egy testtömeg indexet! Szerintem ez inkább a sovány kategóriába tartozik!
2015. febr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább 5 centit fogyjál a 170-ből.
2015. febr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!