Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nyelési nehézségeim vannak,...

Nyelési nehézségeim vannak, nagyon nehezen akar lemenni az étel. A torkom kornyeken mintha elakadna. Pedig a torkom nem faj, régen is volt ilyen, csak akkor hamar elmult. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2018. márc. 3. 00:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz... :/
2018. márc. 3. 00:31
 2/8 anonim válasza:

Stressz. Az ideg miatt összeszűkülhet a gyomrod is a gyomorszáddal együtt.

Tipikus gombóc érzés a torokban. Erre tudok gondolni ha esetleg stresszes időszakban vagy mostanában.

Ha nem akkor passz, ha tovább rosszabbodik akkor doki. De ez általában pszihés eredetű ha idegeskedtél mostanában. Ha igen akkor az agyaddal kell elhihetetni, hogy finom a kaja nyami, stbstb, és igen is letudod nyelni mert szeretet azt a spagettit pl.

Remélem segíthettem :)

20/L

2018. márc. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem idegeskedem most nagyon...
2018. márc. 3. 00:48
 4/8 A kérdező kommentje:
De lehet iagazad van
2018. márc. 3. 00:50
 5/8 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam,hogy egyszer félrenyeltem,és a megfulladástol félhetett a tudatalattim... Akkor hogyan lehet ezt legyozni?
2018. márc. 3. 01:11
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget,nem értem,miért féltem a megfulládástól,hisz ha elakad az étel,tudok segíteni magamon
2018. márc. 3. 01:56
 7/8 A kérdező kommentje:
Mint kiderult,apám megvizsgált,és semmi köze nincs a stresszhez,azt mondta majdnem összeér a 2 mandulám,mit csináljak vele hétfőig? :( Nincs orvos
2018. márc. 3. 02:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben érdemes az ügyeletet felkeresned, mert fulladást okozhat. Szerintem, ha tudsz, akkor a legközelebbi kórházat hívd fel és tudni fognak neked segíteni. Valószínűleg ajánlanak addig is gyógyszert! Jobbulást.
2018. márc. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!