Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeklet utani verzes. Mi...

Szeklet utani verzes. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ma voltam a wc szeklet utan a wc papiron volt par vércsepp. Mar régóta kemeny a szekletem s nagyon nehezen is megyek wc re egy heten egyszer akkor is ha megyek nagyon nagy fajdalmak kozt tudok wc zni. Mar régóta fogyókúrázom fogytam is 30 kg lehet ez is kozre jatszik? Bocsanat a megfogalmazasert nem tudom jóbban. Koszonom elore is! 17/L

2018. márc. 3. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, abszolút lehet a kevés tápláléktól. Próbálj meg más diétát követni, több rosttal! Reggelente éhgyomorra igyál meg egy evőkanál gyógyszertári paraffin olajat. Érdemes reggelente egy langyos cukormentes tejeskávét is inni. A vércsepp lehet végbélrepedés vagy aranyér. Drasztikus dologra a te korodban nem kell gondolni. Használhatsz reparon krémet és kúpot pl.
2018. márc. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. Az elobb ereztem mitha kint lenne sz aranyerem ban egy kis.dudor s faj ez kijöhetett mert kemeny a szekletem folyamatosan? Es verzik mert felvan sertve ?
2018. márc. 3. 23:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Aranyér, végbélrepedés is lehet a kemény széklet miatt, mindkettő vérezhet. Kenegesd Reparon krémmel és lágyítsd a székleted, igyál sok folyadékot, egyél esténként natur joghurtot, tegyél bele tört lenmagot, vagy zabpelyhet, zabkorpát, egyél sok rostos ételt, gyümölcsöt, leveseket, főzeléket, mozogj sokat, reggel felkelés után igyál meg egy nagy bögre forró vizet, aszalt szilva is jó hatású.
2018. márc. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek ment a zold kez :))
2018. márc. 4. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!