Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Igaz hogy ha a mekibe dolgozol...

Igaz hogy ha a mekibe dolgozol akkor meghízol?

Figyelt kérdés
2018. márc. 3. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
nem, ez egy nagy kamu
2018. márc. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ész nélkül zabálsz, akárhol meghízol.
2018. márc. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. Van Mekiben dolgozó ismerősöm, és vékonyak, vagy normál testalkatúak. De ha bemész egy Mekibe, akkor te is láthatod, hogy nem mindenki elhízott ott sem.
2018. márc. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért híznál meg?

A mekis dolgozók sem ehetnek ész nélkül töménytelen mennyiségben mekis kajákat. Megvan, hogy mennyit ehetnek ebédre, de a legtöbb mekis dolgozó már annyira unja, hogy nem is kéri.

2018. márc. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mekiben soha nem láttam elhízott embert. Nem dolgoznak azok ott olyan sokáig hogy legyen idejük elhízni. Meg gondolom ők is unják azt a kaját nem hiszem hogy éjjel nappal azt eszik, meg azért ott pörgés van ha megis eszik 3 hambit szerintem lemozogja. Ez az én véleményem a logikám szerint.
2018. márc. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Két éve mekizek, 35 kilóval lettem több.


8-10 órás műszakokban vagyok, heti 5 nap, a szabadidőmben házimunka, egyéb teendők. Főzni nincs időm. Kaja szünetben vihetsz kis szendvicset kis krumplival ingyen, ami semmi 8 órás műszakban, de mivel más kajád nincs és boltba se volt időd elmenni a kedvezőtlen beosztás miatt, leballagsz a kis pénztárcáddal a kasszához és kedvezményesen vásárolhatsz ott kaját. Amire aztán szépen lassan rászoksz. :)


Úgyhogy sajnos, hogy velem megtortent a legrosszabb, igen, mekiben dolgozva meg lehet hízni. Na nem a zsírszagtól, hanem mert ott a kaja melletted, éhes vagy, megveszed majd rászoksz.

2018. márc. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!