Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ki az aki nem hízik, bármennyi...

Ki az aki nem hízik, bármennyit eszik is közületek? Én olyan vagyok, és mindenhol a nagy általánosságot hallom, hogy ne egyél sok sült krupmlit, mert meghízol. Meg stb. Miért hiszik azt hogy mindenki hízós típus?

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia:)én is olyan vagyok,hogy bármit,és bármennyit ehetek,nem hizom!!Az egész családom ilyen tipus!!

178cm,és 60kgvagyok

De jól érzem magam,és ez a lényeg!!:D

2009. júl. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Nálunk a párom ilyen. 183 cm és 65 kg körül mozog. Nagyon sokat tud enni, de semmit sem hízik. Én is "megfenyegettem", hogy majd felhizlalom a főztömmel, de eddig semmi. Igaz, nem is vagyunk együtt minden nap, hogy főzzek rá....

Ennek ellenére úgy szeretem, ahogy van.:)

2009. júl. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nálamis ez van, 165 centi vagyok, 52 kilo, és akármit eszem, nemtörténik semmi.

pedig én rendszeres csipsz evő vagyok, és kóla ivó, mekiben is szoktam kajálni, de egy dekát nem hízok.

plusz megeszek mindenféle zsíros kaját is, szendvicseket fehér kenyérből, jó sok vajjal, mer szeretem a vajat, és eccerűen semmit sem hízok.

2009. júl. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát velem is pont ez van. köszi
2009. júl. 25. 12:35
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, ehetek bármiből bármennyit, nem hízok. de mondjuk ennek ellenére odafigyelek rá, hogy ne zabáljak össze mindet vackot, mert ez később bosszulja meg majd magát, ha idősebb leszek, és lelassul az anyagcserém. amúgy 180 cm vagyok és 58-59 kiló.

23 L

2009. júl. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2009. júl. 25. 13:14
 7/10 anonim válasza:
100%

Sajnos én is olyan vagyok, hogy bármit eszek, nem hizok :(

Vitamin szedek rá, mitől megnő az étvágyam (B-komplex)

Szerintem próbáld ki Te is :)

Remélem, mind ketten hizunk tőle :)))

2009. júl. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már egy ideje ki szeretném próbálni, csak nem tudtam hat-e . de akkor kipróbálom.
2009. júl. 29. 09:50
 9/10 anonim ***** válasza:

a vitamin nem "hat"nem "kezd el hatni" az enm gyógyszer hanem étrend kiegészítő és nem pótolja a helyes változatos étrendet.sportban nem gondolkoztál még? nekem bevált .

na meg a minőségi étkezés . :)

2010. máj. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
szoktam sportolni, de nem szeretek. Nekem most jó így az alakom.
2010. máj. 21. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!