Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha direkt hagyom magam hízni?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, és egy pár hete elkezdtem minden kontroll nélkül enni. Nagyon élvezem, hogy ehetek, amit megkívánok, sosem volt még ilyen az életemben. El is kezdtem hízni, de most nem zavar, és még egy ideig hagyni akarom, hogy hízzak. Kicsit még élvezem is.


Veletek volt már ilyen?



2018. márc. 5. 15:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

Csak akkor, amikor egy betegség miatt nagyon lefogytam és vissza akartam hízni.

Egyébként nem tennék ilyet, mert nem egészséges a túlzott kajálás és elhízás, egy idő után nagyon gyorsan mennek majd fel a kilók és nehéz lesz a mozgás, nehéz lefogyni, stb.

2018. márc. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Én mindig azt eszem, amit megkívánok.
2018. márc. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Habár a magyar lakosság 30%-a elhízott, mégsem elfogadott állapot a kövérség. A kövér gyereket kicsúfolják, kiközösítik az iskolában, a kövér emberek szexuális kisugárzása rossz, párkapcsolatot nehezebb egy olyan világban kialakítaniuk ahol a divat és normák inkább a másik véglet felé húznak. Durvább elhízás esetén az egészségi állapot is romlik, a teljesítőképesség is, és bejön egyre több olyan mellékhatás ami a mindennapi életvitelt is befolyásolja.


Itt persze most nem arról van szó hogy 60 kiló voltál és felhíztál 65-70-re, mert az szinte semmi. De 20-30 vagy több kiló felesleg már kihathat egyre több dologra. És ahogy az első írta, hízni nagyon könnyű akár pár hét alatt is, de lefogyni megfelelő akaraterő, motiváció és hajlam nélkül akár évekig is tarthat vagy eredmény nélkül abbamarad.

2018. márc. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem tedd azt, amitől jól érzed magad, és ne hagyd magadat lebeszélni a vágyaidról :). Valóban, az egészség egy olyan téma, amin érdemes lehet elgondolkodni, de tekintve hogy a modern társadalom súlyosan egészségcentrikus és soványság-fetisiszta, szerintem el kell osztani amit mondanak minimum kettővel :D.

Amúgy én teljes mértékben megértelek. Nekem is hasonló elképzeléseim vannak, csak a másik oldalról: én etetni szeretem a lányokat, és az az álmom, hogy legyen egy barátnőm, aki hízik. Ha érdekel a téma, szeretnél beszélgetni, írj privit.

2018. márc. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
20%

17 évesen hízni???

Amikor mindenki lefogy és erősebb lesz?

Nagyon sürgősen menj orvoshoz, mert valami komoly betegség lesz emögött.

Vagy 30 évesen 120 kg szeretnél lenni? Ha még élsz egyáltalán...


Ja, és ez egészségi kérdés.

2018. márc. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Énis hízok mostanság, szerintem király hogy azt eszel amit megkívánsz
2018. márc. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nagyon jól teszed ha szeretnél beszélgetni dobj egy privit nincs is jobb mikor egy csaj elengedi magát és hízik akár kicsit vagy sokat. 😍17/f
2018. márc. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%

Egyáltalán nem baj az amit teszel:)

Nem előírás hogyha hízol azzal betegséget szedhetsz össze, jó van benne igazság de vannak olyanok is akik nagyon elvannak hízva és semmi betegségük sincs;)

2018. márc. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
49%
Mennyiről kezdted, és mennyi ig folytatanád, és ha jól érzed magad, akkor nincs baj:)
2018. márc. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
Velem is ez történt ment fel rendesen de igy sokkal jobb (:
2018. márc. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!