Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A koffeinmentes kávé más...

A koffeinmentes kávé más abból a szempontból, hogy kevésbé hajtja a vizeletet, illetve az anyagcserére is más hatással van?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert 2 hete áttértem rá (magas pulzusszám miatt javasolta a doki) és úgy vettem észre, hogy nem kell annyit pisilnem, miután megittam, aminek örülök, mert én elég sokat jártam a rendes kávé után. Viszont mintha az anyagcserém is lelassult volna, mármint úgy értem, hogy nagy vécézni mindig mentem, amíg a rendeset ittam ... :/


Előre is köszi!


2018. márc. 19. 22:40
 1/3 anonim válasza:
Aztarohadt:D
2018. márc. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
...?
2018. márc. 19. 22:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy normál kávé után ürítesz-e, semmit nem mond az anyagcseréd sebességéről, az teljesen más dolog.

Az anyagcserére semmilyen étel, ital nincs különösebb hatással (van, ami egy incifincit gyorsítja, úgy tudom, de ez minimális).

A vizelethajtó hatásról mit sem tudok, nálam a normál kávé sem okoz ilyesmit.

Az ürítés triggerelése már gyakori dolog, nem tudom, ott mit számít a koffein.

2018. márc. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!