Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyi kcalt egyek egy nap...

Mennyi kcalt egyek egy nap hogy hizzak?

Figyelt kérdés

Szeretnem hogy jo fenekem legyen nyarra es tudom hogy ahhoz tobbet is kell enni=hizni.

Edzeni jarok hetente 4x, szoval azzal nincs gond.

Eddig fogyoztam, hogy lemenjen a zsir es aztan elkezdjek hizni. Mar 5 kg-t fogytam, szeretnek meg 3at.

16 eves vagyok, 160cm 58 kg voltam es 50re le szeretnek fogyni, mennyit kene utana ennem, hogy hizzak?

Eletkor: 16

Nem: no

magassag: 160

eddig 1200-300 kcalt ettem, 2 honap utan ment le az 5kg. Enni udom mit kell ennem, csak azt nem tudom egy nap hany kcal lenne jo ahhoz, hogy izmos legyek (fokepp a fenekem)



2018. márc. 30. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Az adatokból a tippem icsit 2000 kcal fölött, de ezt majd neked kell kitapasztalnod. Lassan kell nőnie a tömegednek, persze nem zsírban. Fiatal kezdőbb férfiaknak jöhet havi 1 kiló is, neked valószínűleg kevesebb a reális.
2018. márc. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
miii? nem heti 1 kg hizas a jo?
2018. márc. 30. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!