Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ilyen állapotban egészségtelen...

Ilyen állapotban egészségtelen a mikrohullámú sütő?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy kitakarítottam a mikrót, és észrevettem, hogy kivan lyukadva az alja, valamint nem is forog benne a cucc.

Eddig nem volt vele baj, viszont ugye takarítás után megnéztem az alja elkezdett füstölni, szóltam egyből apámnak. Azt mondta, hogy tegyek bele tányért úgy jó lesz, és úgy tényleg működött.

Na igen ám, de szerintem ez nem egészséges. Én eldobnám, de a a családban senki nem foglalkozik vele, tanácsot akarok kérni, elég húzós az ára, de azon gondolkozok veszek egy újat.



2018. ápr. 3. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a festék sérült, az nem gond. Ha ki van lyukadva, akkor újat kell venni.
2018. ápr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

a "cucc" nálunk se forog már pár éve :D de eddig semmi baj nem volt emiatt. A luk viszont ha tényleg egy luk akkor érdemes lecserélni.

Bár nem tudom. Nálunk egyszer kigyulladt.(egy ksi fémlap olvadt meg benne. Kb15 éves mikró) Kicserltük, azóta ugyan úgy használjuk

2018. ápr. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!