Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mogyoróallergiásan fogyaszthat...

Mogyoróallergiásan fogyaszthatok kókuszdióolajat és kókuszvizet?

Figyelt kérdés
Volt régébben egy anafilaxiás sokkom fél szem törökmogyorótól. Akkor óva intettek a mogyoró és a dióféléktől. Most vettem egy limitált kiadású barackos Monster rehab energiaitalt, és azt írja, van benne kókuszvíz, és kókuszolaj. Öeszefüggésben állhatnak,vagy nyugodtan megihatom?

2018. ápr. 16. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem limitált, hivatalosan is kapható lesz itthon. Csak az osztrákoknál előbb megjelent és átcsusszant pár osztrák szürkeimport, amik ráadásul taurinosak is. De nem sok lesz belőle úgyhogy kár rákattanni...
2018. ápr. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, de a kérdésre válaszolj légyszi.
2018. ápr. 17. 16:51
 3/3 anonim válasza:
Nekem is hasonlóan van allergiám a diófélékre, és nekem is volt már pár anafilaxiás sokkom.. ahogy tesztelgettem, nálam a kókusz egyáltalán nem jelent veszélyt, mellette még a pisztáciát és pekándiót is tudom mérsékletesen fogyasztani.
2018. dec. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!