Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért fáj a hasam?

Miért fáj a hasam?

Figyelt kérdés
Nem rég ettem, (corn dogot, ami virsli, éa bele van forgatva kukorica darába éd kivan sütve) tehát semmi kulonos, és nagyon elkezdett fájni a gyomrom. Máskor is szoktam enni. Lehet hogy romlott volt? Segtsetek légyszi 12/l
2018. ápr. 23. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyél normális kaját és ne ilyen hulladékokat.
2018. ápr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy túl zsíros volt, vagy előtte terhelted le a gyomrodat valamivel.

Én egyszer egy másodikhoz (krumpli, rizs, különböző húsok; meg joghurtból készített saláta) na, ezek a kombók megfeküdték a gyomromat, és utána napokig nem bírtam zsírosat meg nehezet enni. Jó volt, és annyit ettem, amennyi jólesett. Előtte sose volt még ilyen; gondoltam, hogy attól lehetett; hogy anya kivételesen a zöldségmixet nem tejföllel, hanem joghurttal csinálta, és az úgy az egész egybe már sok volt a gyomromnak.

Igyál ilyen gyümölcsleveket ilyenkor, meg tejet; mert azok meghajtanak. Utána is másnap ilyen dolgokat lenne praktikus enned; ami csúszik, nade nem mindent összedobálva; hanem jó lenne talán egyszerre egyfélét: lekvár, tejföl, joghurt; ilyen egyszerű maszatos tészta; gyümölcsök, azok is a jóó lédúsak minél jobban meghajtanak; esetleg savanyúságok pl káposzta.

2018. máj. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*eszembe jutott mi a maszat: az a narancssárgás-pirosas könnyű szaft.
2018. máj. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*túl sokat is ehettél, meg túl forrót is.
2018. máj. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!