Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Paradicsom este?

Paradicsom este?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:))

Egy olyan kérdéssel fordulok felétek, hogy a táplálkozás szakértő- és testépítő egy étrendet állított össze nekem:))👐

Estére vacsi időszakra azt is belefoglalta, hogy ne fogyasszak olyankor már paradicsomot🍅❌

Erre szeretnék választ kapni, hogy vajon miért?!


2018. ápr. 24. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs. Nálam alapkaja vacsorára.

A ch-ja 4g alatt. Testépítek és rendben az alakom.

2018. ápr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a savassága miatt, esetleg gyomorégést okozhat vagy éhséget az esti órákban. Ha szereted, akkor inkább uzsonnára vagy tízóraira.
2018. ápr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is erre gondolok. Elég sok embernek jön a sava a paradicsomtól, nekem is. Én kb. 2 órával lefekvés előtt vacsorázom, úgy nem tele hassal fekszem le, de nem is éhesen, ami nekem fontos. Valószínűleg a paradicsom megnehezítené az elalvást és hajnalra a gyomrom is fájna. :) De ez csak én vagyok, nem tudom, neked miért nem szabad.
2018. ápr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha paradicsomot akarsz enni este és jólesik, miért ne? Én ilyen esetben tuti ennék.
2018. ápr. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!