Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Light sajt, paradicsom,...

Light sajt, paradicsom, paradicsompüré mehet szálkásításkor? Ha én reggel 9-11 között kelek és éjfélig fenn vagyok, akkor nem baj ha este 8-kor van az utolsó csirke-rizs-brokkoli?

Figyelt kérdés

Szoval az elso kajam van, hogy 10-11korul eszem meg, igy az egesz tolodik, es mire elerek az utolso rizses etelemhez, addigra siman van este 8.

Ez szamit? Hizlalhat igy este a szenhidratos etkezes? Utana van meg 2 etkezesem, amit este 11-ejfelig lezavarok.

Tovabba sorolom, hogy mit szoktam enni az alap szalkasito kajan kivul. Sajnos nem fogyok, pedig boven deficitben vagyok.

Paradicsom, paradicsimpure, ligt sajt, magvak es igy kb ennyi. Ezekbol sem eszem sokat, husra neha kicsi paripure es sajtot rateszek aztan be a sutobe.

Tenyleg csak a natur hus sotlan rizzsel erek el celokat?

Segitsetek! Koszi!


2018. febr. 8. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ehetsz chipset is ha kalória deficitbe vagy.... :DD
2018. febr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Rift ***** válasza:

Mindegy, mikor eszed meg, az egész nap elfogyasztott kaja számít, nem az, hogy mikor eszed.

De ha nem fogysz, akkor nem vagy deficitben. Ez ilyen egyszerű, így működik. (És biztos, hogy nem a paradicsom miatt nem fogysz :D Abban nincs túl sok szénhidrát, egyed nyugodtan.) Én a helyedben a szénhidrátokat csökkenteném még.

2018. febr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A mostani ch keretem 1.7 gramm/tskg

Ennel jobban csokkentsem?

2018. febr. 8. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!