Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak, hogy ne korogjo...

Mit csináljak, hogy ne korogjon a hasam?

Figyelt kérdés
Nem akarok enni de a hasam állandóan korog. Mit tegyek, hogy ne legyen olyan hangos?

2018. ápr. 24. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mégis muszáj lesz enni
2018. ápr. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Enni mindenképpen kell, nem a korgás miatt... Ha alapból eszel, de most épp tartasz egy hét böjtöt, amit egészséges ember simán kibír, bár olyan sok értelmét nem látom, akkor pedig így jártál, te akartad, fogadd el a következményeket.

Ha túl hamar korog a gyomrod, az más dolog, de a leírásodból ez nem derül ki. Nekem sosem telik el 24 óránál több két étkezés között és jóformán soha nem is korog a gyomrom, de tudom, hogy nem mindenki ilyen szerencsés. Nem tudok róla, hogy lenne megoldás, ha korog, hát korog, megtöltöd vagy elviseled. Én nem értem, mi vele a gond, engem sosem zavart, igaz, nekem ez ritka, különleges esemény :)

2018. ápr. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%

Nyugi, ha így folytatod, előbb-utónn nem fog korogni.


Nem, még a halálod előtt elmarad, sok anorexiásnak nem korog.

2018. ápr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!