Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet abból bajom, ha egyszerr...

Lehet abból bajom, ha egyszerre nagy mennyiségben eszek fokhagymàt?

Figyelt kérdés
1,5 fej kb amit nemrég megettem. Tehàt, 12-14 gerizd volt kb.
2018. máj. 1. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Égni fog a beled.
2018. máj. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon?
2018. máj. 1. 20:30
 3/7 anonim ***** válasza:
en ket honapig megettem minden nap ket fej fokhagymat, csak hasznalt, nagyon egeszseges
2018. máj. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. máj. 1. 20:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, sőt, kifejezetten jót tesz. Én ha beteg vagyok, szoktam egy csomó fokhagymát enni, de én nem tudok ekkora mennyiséget elfogyasztani egy nap, max 4-5 gerezdet piritóson meg mézzel. Nekem segített a gyógyulásban, másnapra sokkal sokkal jobban voltam.
2018. máj. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szenes43 ***** válasza:
Nagyon sok jó hatása van a fokhagymának a szervezetre. Bármennyit ehetsz,egy dolog számít jó ízűen edd s ne muszajból. A vörös vagy lila hagymának is vannak olyan illó olajai ami miatt érdemes időnként enni de csak akkor és annyit amit jóízűen megeszel. Házi zsíros kenyér lila hagyma rászeletelve...ham.
2018. máj. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem
2020. ápr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!