Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mindentől nagy hasam lesz,...

Mindentől nagy hasam lesz, még akkor is ha csak vizet iszok (kicsit nagyobb mennyiségben) Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Reggel amikor felébredek ,akkor viszonylag lapos a hasam(akárcsak egy bikini modell),viszont bármit eszek vagy iszok,felpuffad a hasam.Mit csinálok rosszul?Hogyan lehetne lapos hasam?Olyan mintha terhes lennék,nagyon durva pedig alapból nem is vagyok kövér meg a hasam is lapos reggel.Esetleg az emesztesemmel van baj?Szedjek valami hashajtot vagy emészto enzimeket?Mit csináljak?13/L

2018. jan. 9. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát vagy puffadsz, vagy egyszerűen olyan sovány vagy, hogy ilyen feltűnő "amikor van valami a hasadban", illetve még az lehet, hogy sérved van (ha igen, az probléma), szerintem kérdezd meg a háziorvosod (akár fényképezd le előtte, hogy meg tudd neki mutatni,h a épp nem olyan), illetve dolgozz a hasizmodon.
2018. jan. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Annyira gyenge a hasizmod, hogy bármit raksz a hasadba, az kitolja a hasfaladat... nincs tartásod...
2018. jan. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Lehet, hogy te sem bírod a glutént és az fúj fel. Manapság sokakra jellemző ez. Kerüld pár napig a kenyeret, péksütit, egyéb vackokat, amiket ránksóznak élelmiszer címkével. És kezd el edzeni a hasfaladat. Időnként feszítsd meg, miközben kihúzod magad. És csinálj haspréseket, lábemeléseket, de törekedj a szabályos végrehajtásra.
2018. jan. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2-es


A hasizmom egyáltalán nem gyenge,ha behuzom a hasam és megfeszítem a hasam akkor szinte látszik a kockahasam oldalt.Heti 2x foci edzeseim vannak és ott is hasizom erősítő gyakorlatokat csinálunk és bírom őket!

2018. jan. 10. 18:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor (ha nem puffadsz) szerintem csak nagyon vékony vagy és ezért feltűnőbb, vagy esetleg az önképeddel van valami amiért neked különösen nagynak tűnik.
2018. jan. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagyon vékony,sőt inkább ilyen izmos-husis
2018. jan. 10. 22:43
 7/9 A kérdező kommentje:
Nincs testkepzavarom ,akkora a hasam mintha terhes lennék..Lehet hogy ki van tagulva a gyomrom vagy vmi de akkor mit csináljak?
2018. jan. 10. 22:44
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nem túlzol, akkor szerintem sérved van, de menj orvoshoz és kiderül.


[link]

2018. jan. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elég keveset is szellentek már hogy magyarul mondjam nem gyakran kakilok😅Mit tegyek?
2018. jan. 13. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!