Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vettem egy alkohol mentes...

Vettem egy alkohol mentes sört. Elolvastam és valójában van alkohol tartalma! 0.3%. A baj az, hogy szedek 0.25 mg xanaxot alváshoz és erre alkoholt nem lehet inni, meg eleve nem iszom, mert az elveimmel szemben áll. Mit tegyek? Veszélyes?

Figyelt kérdés
2018. máj. 13. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen minimális alkoholtartalom mellett nem lesz a gyógyszerrel értékelhető interakció, emiatt ne aggódj. Viszont a benzodiazepinekre (mint a Xanax is) sajnos eszméletlen könnyű rászokni, és annál nehezebb lejönni róluk. Ha hosszabb távon vannak alvási problémáid, érdemes lenne valamilyen alternatív megoldást keresni. A legjobbakat neked!
2018. máj. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igyál Karamalzot, van ízesítettbe és Classicba is.
2018. máj. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az egyetlen gyógyszer ami hat. mellesleg nem szokok rá, eltudom hagyni, de akkor pörgök és nem tudok eludni. De ez nem azért van mert szedtem, hanem pontosan azért szedem már nagyon régóta mert ez van.... Asperger szindrómám van.
2018. máj. 13. 20:02
 4/5 anonim ***** válasza:
80-90 %a maláta, abszolút nincs alkohol tartalma.
2018. máj. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha pl reggel veszed be a gyógyszert és este iszol, akkor még az alkoholos sor is elmegy szerintem. Csak ne igyál a gyógyszerre közvetlenul, pár órának el kell telnie.
2018. máj. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!