Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egy vegetáriánus akkor is...

Egy vegetáriánus akkor is vegetáriánusnak számít ha egy napig "felfüggeszti" a vegaságát és eszik húst?

Figyelt kérdés
Vagy csak akkor vegetáriánus valaki ha egyáltalán nem eszik húst?

2018. máj. 20. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Aki valóban vega, az sosem eszik.
2018. máj. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A vegetarianizmus egy elhatározás, ami mindig kötődik valami elvhez. Azzal, ha már egyszer is eszik húst, akkor felrúgja az elveit, tehát nem vegetáriánus.
2018. máj. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen természetesen.
2018. máj. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Aznap semmiképpen nem vega, ez világos.

Vannak persze egyéni dolgok, ki mit nevez vegának... Én úgy egy évig eleve nem szoktam annak nevezni magam, az annyira kevés idő hús nélkül. De azért ha igazán érzem és tudom, hogy hosszabb lesz, akkor már rámondhatom.

Két étkezés között mindenki "vega", szóval túl lazák nem lehetünk vele. De definíció szerint egyértelműen nem nevezhető vegának az ember abban az időszakban, amikor húst eszik (vagy hájat, zselatint, nem vega sajtot, bár ez utóbbival sokan nem törődnek).

2018. máj. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!