Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Több napja tartó gyomorfájás...

Több napja tartó gyomorfájás oka mi lehet?

Figyelt kérdés
Januárban 10 napig volt így, már egy pohár víztől is megfájdul a hasam, de a háziorvos csak annyit mondott, hogy vegyem ki a köldök piercingem, mert az energiavonalakat megszakítottam velük.... nem hiszek az ilyesmiben, és azóta se volt semmi bajom. Viszont most megint visszatért a gyomorfájás, általában étkezés után, de reggel is szokott fájni, néha hasmenés is társul hozzá, de nagyon minimális, máshor meg székrekedés... Ha fekszem rögtön elmúlik, ha felülök azonnal elkezd fájni. Mi lehet ez?
2010. jún. 15. 09:12
 1/6 anonim válasza:
Lehet a stressztol is,vagy nem taplalkozol rendszeressen.Igyal sok joghurtot.
2010. jún. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Lehet hogy stressz, de manapság nincs okom semmiért idegeskedni, vége a sulinak, élvezném a nyarat, erre nem tudom :S

Megpróbálok több joghurtot enni, bár leginkább attól félek, hogy valami komolyabb a baj...

Nem ezsek fűszereset, fél éve kb csak 1 liter szénsavasat ittam a januári hasfájásom miatt, tehát evvel sincs baj. Viszont a súlyom meg már eléggé megfogyott, pedig hogyismondjam nem sok minden távozik belőlem és eszek is... :/

2010. jún. 15. 09:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Először is próbálj meg naponta 5X, de keveset enni, igyál sok vizet, egy ideig kerüld a szénsavas üdítőket és a túlfűszerezett ételeket. Ha ez nem válik be, akkor menj csak orvoshoz. Nem írtad, hogy szedsz-e rendszeresen valamilyen gyógyszert, mert annak is lehet a mellékhatása.


25L

2010. jún. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
6 hónapja alig iszok szénsavasat, a fűszeres ételeket pedig hanyagolom mostmár, bár eddig se ettem sűrűn semmi ilyesmit... Gyógyszert nem szedek rendszeresen, de kb 5 napja bevettem 2 cataflamot mensi görcsökre, mindig ezt szoktam (persze nem egyszerre) már nem hatna. Remélem nem ez okozza, mert holnap kemény találkozóm lesz a fogorvossal és valamit úgyis be kell vennem :S Egy orvos ismerős a Quamatel minit ajánlotta, hátha a gyomorsavam, holnap azt is kipróbálom.... :/
2010. jún. 15. 20:40
 5/6 A kérdező kommentje:
*máS nem hatna
2010. jún. 15. 20:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Meggyógyult a gyomrod? Mi volt a gond vele? Most én is hasonló gondokkal küzdök(piercingem nincs,csak egyfolytában a gyomrom fáj).
2017. dec. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!