Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Két napja gyomorontásom volt,...

Két napja gyomorontásom volt, éjszaka hánytam, meg ment a hasam?

Figyelt kérdés
Azóta nem nagyon van étvágyam, és a hasam még mindig megy, de nagyon, de nem hánytam. A doki azt mondta diétázzak, de egy gyomorrontás elhúzódik ennyire? Nem lehet valami vírus? És mit egyek? Mert a keksztől már rosszul vagyok, a kenyértől is. Ehetek héjában sült krumplit, mellé sült csirkét, amit persze csak sózok? Szedjek rá valami recept nélküli gyógyszert? Mert azt sem írt fel. Vagy hagyjam hogy tisztuljon a belem? Joghurtot ehetek?
2011. szept. 3. 08:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Koromviragot belsoleg, mivel ez fog segiteni a bakterium es a fertozes ellen. mellette, lehet kamillateat fogyasztani, de ezeket ne egyszerre, inkabb lassan es kortyonkent kell elfogyasztani, s lehetoleg izesites nelkul.

Parolt rizs, fott burgonya, yoghurt, banan, alma. Ezeket tudod fogyasztani, a tea melle is tudod fogyasztani a haztartasi kekszet.

A fott burgonyat lehet izesiteni kakukkfuvel, es joghurttal, igy mar egy izletesebb menut kapsz, s igy szinten a rizst is tudod gy.novenyekkel izesiteni.

Gyermeklancfu! Ezt is lehet frissen fogyasztani, es szinten ugy, hogy belekevered a rizsbe, vagy a burgonyaba, mivel ez is tisztitohatassal van az emesztorendszerre!

2011. szept. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!