Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért lehet az, hogyha kb 3-4...

Miért lehet az, hogyha kb 3-4 órán keresztül nem eszem, nagyon lesápadok, és minden energiám elfogy?

Figyelt kérdés

Étteremben dolgozom.Reggel 9:30fele meg reggelizem.

Délután 3 fele mikor ebédelhetek,már nagyon le vagyok sápadva,és alig van energiám.Lehet rajtam látni,hogy le gyengültem,de nem tudják mi a bajom.3után kb este 6 fele megint kezdek sápadni,és merülni, a vacsora csúcsidőben meg alig tudok koncentrálni,nincs semmi energiám csak szolgálom fel az ételeket,de nincs időm gyorsan enni egy is valamit. este 10-re,11-re már teljesen le vagyok gyengülve.

Ha közben este iszok egy kávét vagy egy fekete teát,hogy felkeljek,vagy több energiám legyen,csak rontok a helyzetemen,csak úgymond "szét üt",úgymond egy is burokba kerülök,és még jobban nem tudok koncentrálni semmire sem.

Otthon gyorsan elkezdek enni és érzem hogy újra van energiám és kisimultabb az arcom is.

Ilyenkor lemegy a cukrom?

Cukorbetegség tünetei ezek?

Véleménye valakinek?



2018. jún. 3. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Inzulinrezisztencia?
2018. jún. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Lehet nem ártana elmenni egy vércukorszint-inzulint szint vizsgálatra..

2018. jún. 3. 17:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem több kalóriát égetsz, mint amit beviszel, és leesik a vércukrod.
2018. jún. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az lehet,mert egyfolytában jönnöm-mennem kell,ügye,és sokszor csak egy kis csészelevest,és valami másodikat ehetek, viszont jövök megyek 12órán keresztül le-föl...
2018. jún. 3. 17:16
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

Valami gondnak lennie kell, mert kalóriadeficitben mások is vannak és nem gyengülnek el... Bár az tény, hogy van, aki érzékenyebb erre, főleg, ha nem csak üldögél.

A vércukorszintet a szervezet illik, hogy rendben tartsa, annak nem kéne leesnie. Nekem nem szokott leesni csak mert nem ettem 3-5-10-20 órája, de persze én tudok sokat enni, ami sokáig kitart s tuti egyedi is, hogy ki mennyit bír.


Nagyobb étkezések nem működnek, hogy a kalóriahiány ne legyen meg..? Vagy kivizsgálás, hátha.

2018. jún. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is vércukorprobléma (hipoglikémia). Csökkentsd a szénhidrátbeviteledet, és kezdj el egészségesebben táplálkozni.
2018. jún. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2018. jún. 4. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!