Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Rossz a gyomrom, több mint 1...

Rossz a gyomrom, több mint 1 hete. Ez valami betegségre utalhat?

Figyelt kérdés
Elkezdek enni valamit, mert mondjuk éhes vagyok, vagy megkívánom, és eszek belőle 3-4 teáskanállal, és hányingerem lesz tőle. Eddig olyan jó étkű voltam, tele volt a tányérom, és az egészet befaltam, viszont most még a feléig sincs, és azt se tudom megenni. Sok vizet iszok, mert már az üdítőket nem kívánom, kávét iszok néha napján, de azt se tudom az egészet meginni. Sok savam is van mostanában, folyton böfögök, és sokszor van hányingerem, van hogy feljön a torkomba a kaja (bocsánat a gusztustalanságért). Szerintetek ez mitől lehet?

2018. jún. 5. 12:31
 1/5 anonim válasza:
detto ugyanez van velem is, lehet valami virus van? mar kezdek en is beparazni
2018. jún. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gastritis/gastroenterits, többnyire valamilyen vírus hatására pusztul a gyomor (bél) nyálkahártya. Nem termelődik sem gyomorsav, sem emésztő enzimek megfelelő mennyiségben. Széntabletta, Bolus adstringens, kímélő diéta, koplalás, keserű fekete tea.
2018. jún. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanezekkel a tünetekkel jött elő pár éve a refluxom, menj el a háziorvoshoz.
2018. jún. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokaknál tavasszal, nyáron jön elő a reflux, elég tipikus tünetek refluxnál amiket felsoroltál.
2018. jún. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valamilyen fertőzés lehet. Igyál friss gyömbérből készült teát, egyrészt kipucolja a betolakodókat, másrészt étvágyat csinál.
2018. jún. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!