Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy hízhatnék gyorsan tíz kilót?

Hogy hízhatnék gyorsan tíz kilót?

Figyelt kérdés

A kondit elkerülném, ha lehet. De más testedzés nincs ellenemre.

Konkrét étrendek is érdekelnek.

És férfi vagyok.


2018. jún. 12. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyél hízlaló ételeket, igyad a Jumbo-t :D
2018. jún. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha olyan fajta vagy, sehogy.

Nekem pl. ha milliókat fizetnének (nagyon szegény vagyok most), se menne egy éven belül.

De te férfi vagy, gyorsabban izmosodhatsz.


Erősítő edzés, ehhez nem kell kondi, súlyzók nem ártanak (s ez-az még), de saját testsúllyal is edzhetsz. Kalóriatöbblet, elegendő fehérje, pihenés. A konkrét étrend nem számít, egyél úgy, hogy erőd legyen edzeni és lehetőleg egészségesen, táplálóan. Alapozhatsz szénhidrátra vagy zsírra, ehetsz húst vagy lehetsz akár vegán is, ehetsz napi egyszer és nyolcszor, millióféleképpen lehet izmosodni.

De tipikus konkrét étrendeket találsz minden testépítő oldalon, csak a kalóriát kell belőnöd (s változatosabbá tenned a dolgokat, ha az neked fontos).


Hájban sokaknak könnyebb hízni, de van, akinek szinte lehetetlen, amúgyis szebb az izom s ha megteszed, amit kell, az fejlődik, már amíg tud.

2018. jún. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2 Sajnálom az anyagi helyzeted.

De köszönöm a részletes segítséget!

2018. jún. 12. 12:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát eleinte csak tespedjél a sok evés mellett, mert a mozgás csak fogyasztani fog.
2018. jún. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!