Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízhatnék gyorsan...

Hogyan hízhatnék gyorsan táplálékkiegészítők nélkül?

Figyelt kérdés
Lassan hízok sajna így is 58kg 185cm 18 f vagyok :(
2010. nov. 12. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Pl. mindennap megeszel egy nagy adag sült krumplit a normál étkezések mellett. Vagy megiszol 1 deci étolajat. Rengeteg kalóriát tartalmaz mindkettő. Az utóbbi eléggé költséghatékony csak rossz az íze.
2010. nov. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha alkatilag vagy vékony, akkor lehetetlen meghíznod. Még ha étolajat iszol, akkor is(előbb fogsz okádni, mintsem megiszol negyed deci olajat). Ilyen a genetika. Még mindig jobb vékonynak lenni, mint daginak. Viszont szálkás "könnyedén" lehetsz, és az is mutatós tud lenni.
2010. nov. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy a táplálékkiegészítő működik, és viszonylag gyors is, de

1. baromi drága

2. megterhelő a szervezetnek

3. ha nem edzel folyamatosan a szedése mellett, csak hájasodsz

4. csak addig szedsz magadra, amíg eszed. ha befejezed, akkor szép lassan visszafogysz a normál súlyodra, tehát nem maradsz meg a kívánt súlyon

5. hasmenés...


Én is a testemmel küzdök, de hiába. Már egy fél autó árát elköltöttem kiegészítőkre, de hiába értem el a kívánt súlyt, mindig lement. A rendes étkezés sem járt sikerrel, nem tudtam annyit enni, hogy hozzon is.

Ekkor álltam át tömegnövelésről szálkásításra. Ma már nem is értem, minek erőltettem a hízást, amikor az alkatom úgysem engedte.

2010. nov. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

megemelt szénhidrát, zsír összetétel

emellett normálisan vitamin, és fehérje is

reggeli: 2-3 szelet eknyér, hozzá felvágott, tojás, zöldségek, tej, kakaó, tejekávé

tízórai. kekszek, péksüti, gyümölcs, tej

ebéd? leves, főzelék, rizs, krumpli, tészták, hus, hal

uzsi. gyümölcs,keksz joghurt, tej

vacsora: kenyér, tojás, tészta, krupmli, rizs

egyik ismerősöm így csinálta és segített neki

de ha megiszol napi 1 liter tejet azzal kb már 600kcal vagy

2010. nov. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) Jöhetnek még tippek és tapasztalatok!
2010. nov. 14. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!