Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az ilyen dolgokat meg lehet enni?

Az ilyen dolgokat meg lehet enni?

Figyelt kérdés

Ha 30 perec át folyamatosan mosnám a málnát, akkor is maradnának benne kis bogarat vagy már nem is tudom mik.


Az egyiket felnyitottam és egy nagyon kicsi termés részének tűnő kicsi dolgott láttam ... lényegében egy kicsi fekete vonalat, ami mozgott.


Az ilyen pici dolgok ellen egyátalán nem lehet végekezni.


Ezeket nem baj ha megeszem. Ilyenektől nem leszek férges? Amúgy nagyon jól néznek ki, de mindig ki akadok ha egy ilyen kicsi élősködőt látok, főleg ha lehetelen elválasztani az ételtől.



2018. jún. 13. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
ha fél órán keresztül mosnád a málnát, akkor szépen lemenne a lefolyón. amíg a málna (vagy bármi más kaja) nincs jól megforgatva kutya-vagy macskasz*rban, nem leszel férges
2018. jún. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meglehet, csak néha nem érdemes, mert szörnyű íze lehet a málnának, olyan poloska íze. Amúgy a gyomorsavad lebontja őket.
2018. jún. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg kukacot eszem minden évben, ez ilyen. Gyümölcsben vannak, szóval a gyomorsavam elintézi őket, a növényeket evő kukacok nem specializálódtak állatra, szerencsére :)
2018. jún. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne nézegesd közelről a málnát... :)

Semmi bajod nem lesz tőlük, a kukacoktól sem. Ha a bogarak szeretik, akkor neked is jó (nincs agyonpermetezve). A férgeket és egyéb kórokozókat a gyomorsavad és az immunrendszered elintézi, ne aggódj.

2018. jún. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!