Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan kezdjek bele a fogyókúr...

Hogyan kezdjek bele a fogyókúrába?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek enni, tavaly nyár óta szedtem fel 25 kg pluszt. Igaz szedtem fogamzásgátló tablettát de csak 3 hónapig. Olykor kényszer evésem van, hiába ettem meg 5 tányér levest 3 tányér másodikat, még mindig bírnék enni. Most vagyok 17 éves és 84 kg. Szeretnék 10 kg-ot fogyni de ez a kényszer evés nagyon rossz és már néha utálom magam ez miatt.

2018. júl. 15. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat errol lekell szokni ... vagy vannak etvagy csokkento tablettak..
2018. júl. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Általában van a hirtelen hízások mögött egy lelki megrázkódtatás vagy egészségügyi probléma. Ezeket kell rendbe tenni.
2018. júl. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igazuk van a többieknek, a kényszerevés tipikusan lelki, azzal kéne valamit tenni... Ha úgy érzed, hogy most elhatároztad magad s tudsz küzdeni ellene, akkor azért elképzelhető, hogy egy jó, laktatóbb étrend át tud billenteni. Nálam ez van, van lelki vetület, de nem nagyon erős, egyszerűen nehezen lakom jól. Rossz étrenden pokolian sokat eszem, illetve este kell észnél lennem, de jó étrenddel és kis odafigyeléssel máris jobb.


Mozgással hogyan állsz? Szinte mindentől függetlenül az azért jó és kell s persze a fogyásban is segíthet (persze van az az ételmennyiség, ami egy igen aktív életet sem tud ellensúlyozni).

2018. júl. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!