Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi legyen a héten a menü?

Mi legyen a héten a menü?

Figyelt kérdés

Kedves háziasszonyok, ti miket főztök/készítetek a hét során, hogy változatosan étkezzetek, de mindig legyen valami főtt étel is, ne csak pl szendvicsek.

A legjobbak a gyorsan elkészíthető receptek! :)

Üdv: egy dolgozó, kezdő 20 éves háziasszony :D



2018. júl. 17. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk szendvics pont nincs, de gluténmentes évek után kenyér már igen.

Zöldségételek (tócsnifélék, azt zöldségből is lehet, levesek, zöldségcurry, zöldségpörkölt), tojásételek (néha töltött tojás van és kész, alkalomszerűen pedig a rántotta is jó, nekem mondjuk bármikor megfelel, a párom már nem szeret heti többször rántottát ebédelni :D ma tojáspörkölt volt maradék zöldbabfőzelékkel és rizzsel), sárgaborsófőzelék, kenyér, süti, ezeket szoktam egyszerű ebédként készíteni. A kenyérben benne van a pogácsa, sajtos kifli is, ha sima kenyér, akkor készítek hozzá valami krémet, s csak akkor ez a főétel, ha leves is van, amúgy nekem kissé hiányos. A süti tipikusan piskóta, sokszor valami sodóval, mostanság szederrel is.

De ez az emberek ízlésén, igényein múlik. Mi nem eszünk húst, de édességet mindennap.

2018. júl. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Főzelék heti 3x is akár

Lasagna, vagy egyéb tészta heti 1x

Vasárnap pl hamburger, sült husi

Szombaton fix grillkolbász az előttünk lévő standról, mert isteni

Páromnak több húsos kaja, én nagyon ritkán eszem húst.

2018. júl. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!