Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi legyen a karácsonyi menü?...

Mi legyen a karácsonyi menü? Nálatok mi lesz az idén?

Figyelt kérdés

Én még csak a levest tudom. Sütőtökkrémleves lesz.:)


Lehet kicsit furcsa a kérdés ilyenkor de nagyon várom az idén és nagyon karácsonyi hangulatom van ma.



2018. máj. 3. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Lecso
2018. máj. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Hűha :D 30 fokban nekem ma minden volt csak karácsonyi hangulatom nem.


A sütőtökkrém leves nagyon finom, szerintem jó ötlet. Én tavaly pulykát sütöttem gesztenyével töltve, hozzá fokhagymás burgonyapüré és kelbimbó volt.

2018. máj. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt majd aznap eldöntöm. Mindig azt eszem, amihez kedvem van, van hozzávaló, meg ilyenek :)

Tojás biztos lesz közte, az még tradicionális is nálunk (bár ez nem igazán érdekel), gyerekkoromban évi kétszer volt franciasaláta kaszinótojással, karácsonykor és húsvétkor :) Szerintem tökéletes étel, igaz, szerintem a rántotta is az.

Hús garantáltan nem lesz, mézessüti garantáltan igen (igaz, hogy a család felének étrendjébe nem passzol, de mindenki szívesen megeszi), de mást ugye esélyem sincs tudni még ilyenkor.

2018. máj. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A leves nekem is megvan, mert minden évben hagyományosan Tokaji borleves van. Lesz valamilyen halétel , de ezen ráérek még gondolkodni.

Minden évben van Kocsonya, Töltött tojás, Tartármártás, Ecetes krumplisaláta, Gombás pástétom, Lyoni uborka saláta.

2018. máj. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Hát jó... nem tudom.


Majd alakul, lehet hazautazunk az ünnepekre - semmi kedvem 15 órát a vonat-buszon döcögni :/

2018. máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Szalonnasütés.

Ja, nem az most pünkösdkor lesz.

Nemtom... mit zavarogsz itt ezzel?😂

2018. máj. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem ugyanaz mint tavaly.

Nem tudod véletlenül, hogy hol lehet kapni, ilyen lépegetős műanyag malacot ? A 80-as években volt utoljára olyanom, rózsaszín, szilveszteri malac. Ráraktad egy lejtőre és lelépegetett a 4 lábán.

2018. máj. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
# 4-es, te nem tudsz a kérdésre válaszolni, és még ő a gyökér? Ostoba! Attól, hogy nem holnap lesz karácsony, ugyan mi a szarért ne lehetne feltenni egy ilyen kérdést?
2018. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A normális válaszokat köszönöm :)


A kérdés azért is fogalmazodott meg bennem mert egy olyan cégnél dolgozom ahol karácsonyi díszeket és egyéb dísztárgyakat készítünk. És ma volt egy gyűlés az őszi/téli tervekre és rohamot illetően, amikor a megrendelések megugranak. Itt azért már jóval előbb készülődés van az ünnepekre mint azt sokan hiszik. A másik oka, hogy idén jó karácsonyt szeretnék. Sajnos tavaly meghalt az apukám novemberben, ez sajnos rányomta a bélyegét az ünnepekre. Még karácsony fát sem állítottunk, stb...


#8 Tudom melyikre gondolsz, de sajnos nem tudom. Mi inkább díszeket gyártunk le.


Mégegyszer köszönöm a normális válaszoka. Elnézést, ha valakit felzaklatott a kérdésem.

2018. máj. 3. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!