Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem sikerül fogynom?

Miért nem sikerül fogynom?

Figyelt kérdés
13 napja kezdtem el dietazni. Nem bunozok, es tenyleg oda figyelek mit eszek, es mennyit. Nagyon nehez szamomra, de tartom magam. Az viszont elkeserit, hogy nem sikerult meg leadnom egy kilot sem. Ahogy szamolom kb 1200 kaloriat viszek be egy nap. Szerintetek miert nem sikerul fogynom? Mi lehet a “hiba”?

2018. júl. 25. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a tejet el kellett hagynom. Plusz még pár dolgot. Tehán nem voltak joghurt sajt evések. 14 kiló minusz három hónap alatt. Egyszerűen kevesebbet ettem
2018. júl. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
13 nap nem sok idő. Van igaz, hogy ennyi evés mellett várható lenne a mérlegen is látható fogyás, de ez nincs mindig így. Lehet, hogy te atipikus módon most tartasz vissza több vizet, lehet, hogy több rostot eszel és több salakanyag van benned. Lányoknál sokszor a menstruációs ciklus is befolyásol. Mindenesetre rengetegszer előfordul, hogy a testsúly hetekig stagnál, miközben az ember bizonyosan szép nagy kalóriadeficitben van. Aztán hirtelen 2 nap alatt leugrik 1-2 kiló. Hosszabb távon érdemes nézni a dolgokat.
2018. júl. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

13 nap még semmi, ennyi idő alatt nem kell, és nem is lehet több kilót hízni.

A makróid amúgy rendben vannak? Eleinte nekem is nehebben indult meg a fogyás, de amikor több fehérjét és kevesebb szénhidrátot keztem el enni, akkor már könnyebben ment.

2018. júl. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!