Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexiás vagyok! Ez mennyire...

Anorexiás vagyok! Ez mennyire sok?

Figyelt kérdés
Ettem egy zsomlet sajtkremmel meg felvagott es sok zöldség meg ittam 5 dl kolat es mara ennyi!
2018. júl. 27. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kólát kéne elfelejteni, reggelire pont elég.
2018. júl. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne is egyél többet, a végén még nőne rád segg
2018. júl. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát, talán még épp nem halsz tőle éhen, ha ez egész napra van. Ha csak reggeli, akkor a kólát felejtsd el belőle, a többi pont jó.
2018. júl. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egesznapra ennyi de megis tobbet mutat a merleg ahh kivagyok mar
2018. júl. 27. 12:04
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tükröt vegyél inkább, bmeg.
2018. júl. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A mérleg nem megbízható, mivel a tested víztartalmát is beleszámítja a súlyba! Szóval lehet, hogy csak vizet iszol, nulla kalória, és a mérleg mégis többet fog mutatni. Általában azért is mondják, hogy reggel mérd magad éhgyomorra mindig, mert napközben eleve többet mutat. Azt lehet, nem is tudtad, de például a menstruáció környékén a lányoknak emiatt is többet mutat, mert ilyenkor nagyobb a szervezet vízvisszatartása.

Egyébként meg ha pl. valaki nem edzett, de kövérnek nem kövér, és elkezd sportolni, annak is nőni fog egy-két kilót a súlya, mivel az izom nehezebb, mint a zsír.

Szóval tényleg ne a mérlegből indulj már ki, mert az butaság ilyen szinten.

2018. júl. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha magad is bevallod az anorexiát, akkor azt is tudod, hogy nem reális az a kép, amit látsz magadról és az sem, amennyit eszel.

Azzal, hogy megvonod magadtól a tápanyagokat, olyan folyamatokat indítasz el magadban, amelyek utána sokáig maradandóak is lehetnek.

A reggeli rendben, de ebédelni és vacsizni is kell.


Amúgy ha meg önbizalmi gondjaid vannak, azt javaslom, a koplalás és a tápanyagmegvonás helyett inkább az önbizalmi gondjaid alapjával próbálj foglalkozni.

2018. júl. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vagy emeld fel a nem létező seggedet és menj el edzeni. Nem, nem lötyögni vagy futni, hanem normális edzésre.
2018. júl. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6# vagyok, igaza van az előttem szólónak, én szeptemberben lesz egy éve, hogy edzek, és a mérleg ugyan cirka 2 kilóval többet mutat, viszont mindenkitől kapom, hogy milyen jól nézek ki, mennyivel csinosabb vagyok. :))) Mert az a plusz 2 kiló izomból van. ;)
2018. júl. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Olyan 700 kalória

Sokkal több, mint amennyit én eszek

500 kalória alatt élek, amit sose érek el, mégis több mindent és jobbat eszek, mint te, lásd 0% joghurt(szénhidrát és fehérje általában reggelire), tonhal(csak fehérje) és hering(kis zsír és fehérje), puffasztott rizs(nasiként, étkezés helyett), abonett, zsírszegény túró(kb csak fehérje és ettől lehet fogyni), nektarin(ha szédülök +50 kalória körül), és napi 1 liter zöldtea+csapvíz ha akarom, ha nem, de 4 liter is megszokott lenni néha

Tehát ha már anorexiás vagy (lehet hogy csak te állítod és senki más nem gondolja így) és keveset eszel akkor nem kólával, zsemlével és ilyenekkel kéne tömnöd magad, ami zsír és szénhidrát a felvágottal együtt, mert kevesebb a fehérje tartalma mint a zsír (értsd: olyan, mintha csak zsírt ennél) a sajtkrém is csupa zsír a zöldség meg szenhidrát

Ezeket inkább fehérjével kéne pótólni ami laktat, fogyaszt és sokkal jobb mint a másik 2 makro

2018. aug. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!