Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A barátnőm anorexiás, hogy...

A barátnőm anorexiás, hogy segíthetek?

Figyelt kérdés
Elviszik szakemberhez. Nagyon érzékenyen érinti őt a téma. Kamasz lányról van szó (15). 100%, hogy testképzavar. Segítsetek kérlek!

2018. ápr. 25. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha elviszik szakemberhez majd o segit rajta remelhetoleg. Te annyit tehetsz maximum,hogy sokat dicsered es figyelsz,hogyha romlik a helyzet mindenkepp szolj a szuloknek (pl hanytatna magat es atcsap bulimiaba a problema)


En is kuzdottem ezzel a betegseggel es bar meg 55 kiloval/172 centivel is kovernek ereztem magam legalabb annyit segitett a szakember,hogy tudtam ez egy abnormalis erzes es nem eheztettem magam. Aztan szepen lekuzdottem magamban a szornyet mara mar nyoma sincs

2018. ápr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha elviszik szakemberhez akkor kicsit megnyugodhatsz. Sok mindent nem tudsz tenni, légy ott neki amikor szüksége van egy barátra, lelkizni szeretne stb...semmiképpen se próbáld beletömni a kaját mert csak azt fogja érezni hogy senki sem érti meg. Plusz ne mondogasd hogy -úristen hogy nézel ki? egyél már!

Ettől mégjobban koplalni akar majd. Az lesz a legjobb ha a szakemberre bízod és támaszt nyújtasz neki.

2018. ápr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ne mondj semmit se ami a testével kapcsolatos (pl hogy jól néz ki) mert egy anorexiás nem jól akar kinézni hanem sovány akar lenni és ha azt mondod neki hogy jól néz ki, attól lehet hogy fogyni akar.
2018. ápr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!