Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha túl sokat eszem, miért...

Ha túl sokat eszem, miért viselkedik úgy a szervezetem, mintha részeg/bedrogozott lennék?

Figyelt kérdés
Kb. 2 éve történt először nyáron, hogy miután ettem pizzát, jóllaktam, elkezdtem szédelegni, össze-vissza nevetni meg összefüggéstelenül beszélni, homályosan látni, a végén kidőltem a földön. Barátaim először azt hitték szórakozom, pedig mondtam, hogy nem és kértem, segítsenek. Próbálkoztak vízzel meg amivel épp tudtak, de mivel nem tudták mitől lettem olyan, mint aki be van drogozva vagy részeg, kb 2-3 óra volt, mire jobban lettem magamtól. Ezek után eltelt pár hét és megismétlődött egy kiránduláson, később vendégségben, étteremben is stb. Próbálok rájönni jó ideje, mi okozhatja, de neten nem sokat találok erről. Ha van valami infótok, kérlek osszátok meg velem! Előre is köszi! 20/L

2018. júl. 28. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Na most lehet ostobának hiszel majd, de még régen hallottam egy olyan betegségről, hogy a szervezet a felesleges kaját úgy érzékeli, mint az alkoholt. Sajnos nem emlékszem a nevére, de azt mondták NAGYON ritka. A sztori az volt, hogy egy nő esténként úgy cipelte az ágyba a férjét, mert az minden este "részeg" volt. Mindenki mondta neki, hogy biztosan iszik a férje, csak észre sem veszi, ő meg nem hitt nekik, kutatott a neten és rátalált erre a betegségre, az orvosok pedig igazolni tudták, amit a nő mond. Tudom, nem sokat segítettem, de gondoltam leírom neked, ami eszembe jut.
2018. júl. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
[link] azt hiszem megtaláltam, ABS a neve
2018. júl. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azta!! Köszönöm Nektek a gyors választ, nagyon hasznos volt számomra! Elsőnek üzenném, nemhogy ostobának, hanem tök tájékozottnak tartalak, tényleg érdekes a sztori! Ez az ABS meg tünetileg, okozatilag stimmelhetne is. Köszönöm hogy rátalált a kedves második válaszoló és megosztotta velem!
2018. júl. 28. 01:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezzel mindenképp szaladj az orvoshoz, nagyon veszélyes a szerveidnek
2018. júl. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezzel mindenki így van, csak a legtöbbje nem figyel rá! Ha telezabálod magadat, a belső szervek működéséhez szükséges oxigént az agytól vonja el. Az oxigénhiány az agyban sok furcsaságra képes. Legtöbben csak elfáradunk és alszunk egyet ha tele van a pocak!
2018. júl. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ezt kimutatja a szonda?
2019. jún. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!