Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez segítene rajtam?

Ez segítene rajtam?

Figyelt kérdés
Hétfőn és Kedden megállás nélkül ment a hasam, és szerda óta meg nem kell egyszerűen nagy WC-re mennem. Iszok vizet rendesen, eszek is, de semmi egyszerűen nem kell... Nincs puffadás, görcs, hasi fájdalmak, de akkor is ez már a 4. nap hogy nem megyek nagy WC-re... Guttalax cseppen gondolkoztam, hogy hátha attól megjönne az ihlet. Picit félek, mert 4 napig ettem, minden megy be de kifele semmi, és félek ha sok kaja tömörül fel, valami bajom lesz :(

2018. aug. 11. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Tej, kefír, olívaolaj. Ezekből egyél.
2018. aug. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Patikában lehet venni glicerines kúpot. És egészséges, rostban gazdag étrend.
2018. aug. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rosttúltengésem van már lassan mert 3 napja zab, alma, burgonya, száraz bab és stb stb. 4-5 liter biztos megvan vízből, semmi cukros italt nem iszok. :S
2018. aug. 11. 21:26
 4/5 anonim ***** válasza:
A krumpli fogós (és a sárgarépa is, bár azt nem írtad).
2018. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hasmenés után nálam sem szokott 2-3 napig széklet lenni, ez természetes. Most már tejtermékeken és zsíros/olajos ételeken kívül mindent ehetsz. Sőt, már ehettél volna akár csütörtökön csirkét, rizst, tojást. Amiket leírtál, mind fogós, ahogy 4-es írta.
2018. aug. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!