Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek Burján Szafi...

Szerintetek Burján Szafi mekkora árréssel dolgozik?

Figyelt kérdés

Egy éve hallottam róla, már teszteltem pár termékét, instagramon is követem, emberileg szimpatikus...de felmerült bennem a kérdés, hogy pl a magyaroknak miért nem adja fele árért oda a termékeit? Az árakról miért nem beszél senki, hogy milyen drága minden? Még ha nagyker áron szerzi be ezeket az alapanyagokat, kíváncsi lennék mekkora árréssel dolgozik? Hamar elfogynak a termékei, akkor miért nem viszi lejjebb az árakat? Egyik posztjában elárulta, hogy havi TÖBB 10 MILLIÓT adózik, eltudom képzelni mekkora a bevétel. Szóval azért zavar ez az egész dolog, mert sok magyar ember nem teheti meg hogy kipróbálja ezeket a termékeket, és ez elszomorít, mert vannak egész jó dolgai.

Ti mit gondoltok?



2018. aug. 12. 09:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Ha hamar elfogynak, azt jelenti hogy van rá kereslet. Hülye lenne bármikor árat csökkenteni, mikor a jelenlegit is folyamatosan viszik, a kereslet állandó vagy éppen még növekvő trendben is van. Ilyenkor pont az áremelés szokott következni, kitesztelve hogy mekkora mennyiségű növelés tartja még meg a vevőket, hogy még több bevételt csináljon a termék.
2018. aug. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Így van, ahogy az első válaszoló mondja. Ha ilyen árral is viszik a termékeit, mint a cukrot, akkor miért csökkentené? Ez üzlet, a lényeg a bevétel.
2018. aug. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Mert magyar létére gondolhatna nem csak a felső 100ezer magyar emberre aki megtudja venni...

Látom ez senkit nem érdekel.

2018. aug. 12. 14:00
 4/13 A kérdező kommentje:
Még féláron is keresne szerintem bőven, nem értitek?? Csak a magyaroknak levihetné az árát. A külföldieknek ez nem drága...
2018. aug. 12. 14:02
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
A piacgazdaság nem így működik. Amire van fizetőképes kereslet, ahhoz igazítják az árakat. Nyilván lesznek olyan emberek, akiknek nem fér bele a kiadásokba, nem is rájuk van az ár szabva. Ez a behízelgő (de a magyaroknak add már olcsón tesó) hozzáállás nem megy az üzleti életben. Csak azért mert ugyanabban az országban születtél, még nem élvezel előjogokat senkivel szemben. Az pedig, hogy nem tudsz megfizetni egy terméket, nem az eladó hibája, és nem is kell neki semmiben kompenzálni senkit.
2018. aug. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem kell kiforgatni a kib.aszott szavaimat!

Külföldön még a bio dolgok is a fizetéshez képest jó árban vannak!!!!

Itt viszont semmi nincs arányban az átlagfizetéssel!!!

Ha Angliai lenne Szafi és Én is Angliai lennék, fel se merülne bennem ez a dolog.

Rengeteg ember itt egészségesebben szeretne élni, de nem igazán tehetik meg

ÉRTED???!!!

2018. aug. 12. 16:11
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

Te nem érted: annyiért adja amennyiért megveszik. Vagy te úgy gondolod hogy csak méregdrága terméket fogyasztva lehet egészségesen étkezni?

Kábé mintha azért nyújtanál be panaszt hogy te nem tudsz megvenni egy tízmilliós autót, ezért alanyi jogon neked olcsóbban is jár, hiszen Magyarországon amúgy is van Audi, BMW meg Mercedes gyár, akkor adják már olcsóbban... Vagy túl drága az új iPhone, adhatnák 80%-kal olcsóbban is.

Vagy ha neked az anyukád az ábécében dolgozik akkor olcsóbb lesz a kenyér, ingyen jár a tej? Vagy ha tanárnő akkor neked már tanulnod sem kell az órájára mert úgysem feleltet? Senkinek nem jár semmilyen előny.


Vegyél olyan árkategóriájú ételt amit ki tudsz fizetni, ennyi. Kapitalizmusban élünk és nem a kommunizmusban, hogy mindenki egyenlő és minden javat szétosztunk egymás között. Itt azt veszel meg amit meg tudsz.

2018. aug. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hogy jönnek ide az autók meg az iphone??? Engem ezek a dolgok rohadtul hidegen hagynak...

Hát, nem is lehet olcsón egészségesen étkezni: Gyümölcsök, zöldségek drágák, egészségesebb cukor drágább, egészségesebb liszt drágább, egészségesebb olaj drágább, bio dolgok drágábbak, glutén-laktózmentes dolgok drágábbak, vitaminok, táplálékkiegészítők(nem a sz.ar gyógyszertári), növényi tejek, tiszta víz, stb....

Nem lehet átlag fizuból egészségesen élni itt, baromira nem...

Úgy gondolom, hogy Szafi dolgai szerintem egyedülállóak.

Mindegy is, csak elszomorít ez a helyzet.

2018. aug. 12. 18:36
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi az hogy csak a magyaroknak :D mikor semmilyen más országban nem árulják a szarságait :D
2018. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

De már sok külföldi országban lehet kapni a termèkeit.

Egyèbkènt tènyleg nagyon drágák, ès lehet hogy nem kell sok liszt egy-egy receptjèhez,de ez mèg ìgy is sok egy szegènyebb embernek,de sajnos minden más egèszsègesebb termèk nagyon drága. Ha jobban megfizetnèk az egyszerű embereket akkor elèrhetőbbek lennènek ezek a termékek.

Mondjuk külföldön nem tudom mennyivel drágább pl.egy bio alma a simához kèpest, lehet nincs nagy különbség a kettő között.

2018. aug. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!